Suplementy na dobre krążenie-sprawdź propozycje farmaceutów

Powrót do naturalnych sposobów na różnego rodzaju problemy zdrowotne, stale zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Wiele osób szuka suplementów diety opartych o naturalne wyciągi roślinne. Podobnie rzecz się ma z osobami cierpiącymi na problemy związane z układem krążenia. Jakie rośliny działają najkorzystniej przy tego rodzaju schorzeniach?

Wąkrota azjatycka- indyjski hit

W indyjskiej medycynie naturalnej Ajurwedzie gotu kola (wąkrota azjatycka) zajmuje szczególne miejsce. Od setek lat wykorzystywana jest do leczenia wielu dolegliwości jak: depresja, wrzody żołądka, astma, anemia, cukrzyca, biegunka, ból brzucha, łuszczyca, egzema, bielactwo. Dodatkowo, liście tej niezwykłej rośliny mają działanie odmładzające i wpływa na poprawę koncentracji i ogólnie wspiera funkcjonowanie mózgu. Indyjska gotu kola ma szerokie działanie i zalecana jest jako środek pomocniczy w wielu mniej lub bardziej poważnych dolegliwościach. Jak się okazuje, roślina ta korzystnie wspiera również funkcjonowanie układu krążenia i pomaga w dolegliwościach z nim związanych.

Na krążenie – gotu kola

Jedną z właściwości tej indyjskiej rośliny jest dobroczynny wpływ na układ sercowo- naczyniowy. Gotu kola to doskonałe wsparcie w problemach z niewydolnością żylną, nadciśnieniem, a nawet hemoroidami. Osoby uskarżające się na te dolegliwości mogą śmiało sięgnąć po sprawdzony od setek lat indyjski, naturalny suplement diety. Dostępny w postaci tabletek lub proszku doskonale wspiera układ krążenia. Naukowo udowodniono, że gotu kola poprawia napięcie oraz elastyczność naczyń krwionośnych, ponieważ wpływa stymulująco na syntezę kolagenu. Ponadto wykazuje działanie wpływające na zmniejszenie przepuszczalności naczyń krwionośnych, a także chroni ich śródbłonek. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź produkt: https://gemini.pl/now-foods-gotu-kola-wakrota-azjatycka-450-mg-100-kapsulek-0038917

Czytaj także  Jakie wybrać soczewki po 50 roku życia?

Gotu kola wykazuje również działanie zapobiegające zastojom żylnym poprzez zapobieganie zlepianiu się płytek krwi. Przy tak rozległym działaniu indyjska roślina doskonale wspiera w przypadku niewydolności żylnej, nadciśnieniu. Co warte podkreślenia, to fakt, że gotu kola stosowana jest również w profilaktyce wrzodów żołądka, a co za tym idzie jej stosowanie nie wpływa negatywnie na układ pokarmowy. Nic więc dziwnego, że jest tak popularna na całym świecie i polecana przez farmaceutów.

Wąkrota azjatycka należy do skutecznych, a zarazem bezpiecznych suplementów diety. Poza doskonałym wpływem na choroby układu sercowo- naczyniowego i pokarmowego, dodatkowo wspiera pamięć i koncentrację, stymulując pracę mózgu. Wszechstronna gotu kola stosowana jest również w leczeniu depresji, a także działa uspokajająco w stanach napięcia nerwowego, zatem może być stosowana przez osoby prowadzące stresujący tryb życia. Roślina używana jest z powodzeniem w indyjskiej medycynie naturalnej, jednak dzięki swym niezwykłym właściwościom zyskuje coraz większe uznanie na całym świecie. Warto przekonać się osobiście o jej niezwykle korzystnym wpływie na nasze zdrowie i samopoczucie, a także na codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *