Marka Herbapol Lublin

Herbapol to uznana i wielokrotnie nagradzana firma, której herbaty, herbatki i syropy doceniły już cztery pokolenia Polaków. Marka działa na rynku od ponad 70 lat, wciąż rozbudowując swoją ofertę. Produkty, które rozpoznawane są przez ponad 80% rodaków to również dżemy i napoje. Producent oferuje linię wyrobów BIO i dedykowanych lokalom gastronomicznym. Jaka misja przyświeca firmie Herbapol Lublin i dlaczego jej produkty są godne zaufania?

Historia i miłość do natury

Firma produkująca herbaty i ziołowe mieszanki narodziła się w Lublinie na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Przedsiębiorstwo powstało z miłości do natury i dbałości o zdrowie. Produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych surowców roślinnych. Wiele spośród może posiadać korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dla producenta wyjątkowo istotne jest poszanowanie środowiska naturalnego. Wszystkie wyroby powstają więc z uwzględnieniem dbałości o przyrodę. Wykorzystywane do produkcji naturalne surowce to nie tylko zioła. W ofercie odnaleźć można wiele herbat i wyrobów owocowych.

Misja i rozwój

Celem przedsiębiorstwa jest dostarczenie konsumentom zdrowych i naturalnych produktów wysokiej jakości. Jako biznes rodzinny, producenci poszukują rozwiązań, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie wszystkich członków polskich rodzin. Wyroby łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. W ofercie odnaleźć można mieszanki ziół, herbaty i syropy owocowe, jakie znane były również wiele lat temu. Oprócz nich, klienci posiadają bogaty wybór produktów o wyjątkowych smakach, które ucieszą dzieci i poszukiwaczy oryginalnych doświadczeń. Oprócz klasycznych ziołowych i owocowych herbatek, producent oferuje mieszanki funkcjonalne. Możliwy jest zakup produktów wspomagających odporność lub wspierających w odchudzaniu. Klient może skorzystać również z oferty zielonej herbaty w różnych smakach. Ciekawym, nowoczesnym pomysłem są herbaty do przygotowania na zimno. Bogactwo smaków i rodzajów umożliwia odnalezienie upragnionych wyrobów przez osoby w każdym wieku.

Czytaj także  Dlaczego sportowcy powinni przyjmować aminokwasy?

Dżemy, syropy i napoje

Herbapol Lublin przedstawia bogatą ofertę dżemów i syropów. Tworzone z surowców z odpowiedzialnych upraw, zapewniają konsumentom wysoką zawartość witamin i składników odżywczych. Są to produkty szczególnie polecane dzieciom i wielbicielom słodkich smaków. Dzięki swojej uniwersalności mogą być przyrządzane na wiele sposobów i dodawane do różnych potraw. Firma oferuje również gotowe napoje na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru. Szczególnie warta uwagi jest linia produktów BIO. Surowce do ich przyrządzania pozyskiwane są z upraw ekologicznych. Wyroby nie posiadają sztucznych konserwantów i ulepszaczy smaku.

Misją firmy Herbapol jest dostarczanie polskim rodzinom najlepszej jakości, zdrowych produktów, które zadowolą osoby w każdym wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczaniu, producent odnajduje rozwiązania, które wychodzą naprzeciw zmieniającemu się zapotrzebowaniu konsumenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *