Marka Herbapol Lublin

Herbapol to uznana i wielokrotnie nagradzana firma, której herbaty, herbatki i syropy doceniły już cztery pokolenia Polaków. Marka działa na rynku od ponad 70 lat, wciąż rozbudowując swoją ofertę. Produkty, które rozpoznawane są przez ponad 80% rodaków to również dżemy i napoje. Producent oferuje linię wyrobów BIO i dedykowanych lokalom gastronomicznym. Jaka misja przyświeca firmie Herbapol Lublin i dlaczego jej produkty są godne zaufania?

Historia i miłość do natury

Firma produkująca herbaty i ziołowe mieszanki narodziła się w Lublinie na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Przedsiębiorstwo powstało z miłości do natury i dbałości o zdrowie. Produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych surowców roślinnych. Wiele spośród może posiadać korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dla producenta wyjątkowo istotne jest poszanowanie środowiska naturalnego. Wszystkie wyroby powstają więc z uwzględnieniem dbałości o przyrodę. Wykorzystywane do produkcji naturalne surowce to nie tylko zioła. W ofercie odnaleźć można wiele herbat i wyrobów owocowych.

Sprawdź produkty Herbapolu Lublin!

Misja i rozwój

Celem przedsiębiorstwa jest dostarczenie konsumentom zdrowych i naturalnych produktów wysokiej jakości. Jako biznes rodzinny, producenci poszukują rozwiązań, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie wszystkich członków polskich rodzin. Wyroby łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. W ofercie odnaleźć można mieszanki ziół, herbaty i syropy owocowe, jakie znane były również wiele lat temu. Oprócz nich, klienci posiadają bogaty wybór produktów o wyjątkowych smakach, które ucieszą dzieci i poszukiwaczy oryginalnych doświadczeń. Oprócz klasycznych ziołowych i owocowych herbatek, producent oferuje mieszanki funkcjonalne. Możliwy jest zakup produktów wspomagających odporność lub wspierających w odchudzaniu. Klient może skorzystać również z oferty zielonej herbaty w różnych smakach. Ciekawym, nowoczesnym pomysłem są herbaty do przygotowania na zimno. Bogactwo smaków i rodzajów umożliwia odnalezienie upragnionych wyrobów przez osoby w każdym wieku.

Czytaj także  Savoir-vivre zapachowy dla mężczyzny

Dżemy, syropy i napoje

Herbapol Lublin przedstawia bogatą ofertę dżemów i syropów. Tworzone z surowców z odpowiedzialnych upraw, zapewniają konsumentom wysoką zawartość witamin i składników odżywczych. Są to produkty szczególnie polecane dzieciom i wielbicielom słodkich smaków. Dzięki swojej uniwersalności mogą być przyrządzane na wiele sposobów i dodawane do różnych potraw. Firma oferuje również gotowe napoje na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru. Szczególnie warta uwagi jest linia produktów BIO. Surowce do ich przyrządzania pozyskiwane są z upraw ekologicznych. Wyroby nie posiadają sztucznych konserwantów i ulepszaczy smaku.

Misją firmy Herbapol jest dostarczanie polskim rodzinom najlepszej jakości, zdrowych produktów, które zadowolą osoby w każdym wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczaniu, producent odnajduje rozwiązania, które wychodzą naprzeciw zmieniającemu się zapotrzebowaniu konsumenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *